Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
232 posty 1780 komentarzy

Blog rysunkowy oszołoma

koolart - Teksty i rysunki z przewagą rysunków z tekstem. Do wolnego propagowania w internecie.

Wyludnienie Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niedawno, parę miesięcy wstecz usłyszałem lub przeczytałem, że pewna niemiecka gazeta pisze, iż już około 8 milionów Polaków wyjechało z Polski za pracą.

Polskie dane prezentowane w naszych mediach jak mantrę powtarzają liczbę 2 - 3 miliony już od prawie lat dziesięciu.

Myśląc o demografii w Polsce i pamiętając, że już od ładnych paru lat nie ma u nas zastępowalności pokoleń natrafia się na pytanie o to, ile rzeczywiście Polaków żyje w Kraju, a ilu ze świerzej emigracji zarobkowej na zachodzie, jaki jest efekt 25 lat polityki III RP, a zwłaszcza ostatnich lat rządów platformy. Nad demografią polską skłębiły się dodatkowo czarne chmury w postaci ostatnich ustaw podpisanych przez Komorowskiego.

Pojawił się kolejny artykuł w niemieckiej prasie mówiący tym razem o wyludnieniu Polski. Czyżby Niemcy wiedzieli więcej o nas niż my? Najprawdopodobniej mieszkaniec 38 - milionowego (?) kraju i nie powinien znać prawdy, bo prawda mogłaby szokować kiedy okazałoby się jak daleka jest od wyobrażeń.

Polecam:

http://wirtualnapolonia.com/2015/07/31/niemcy-o-polsce-niedlugo-wyludni-sie-jak-brandenburgia/

Gruntowne i ciekawe omówienie znajdziemy pod:

Do posłuchania w trakcie drobnych zajęć albo na plaży.

 

 

 

KOMENTARZE

 • Napiszę Wam jak będzie na jesień....
  Napiszę Wam jak będzie na jesień :
  Zaczną ładnie przemawiać w ładnych garniturach , garsonkach z ładnym Make Upem na mordkach. Zatroskani o los narodu, podnosząc tematy przygotowane przez propagandystów od wizerunku. Będą popierać to właściwą gestykulacją i tonacją w głosie wytrenowaną przez czarodziei od PR-u, będą łagodni , przyjacielscy i opiekuńczy , zdecydowani walczyć o lepszą przyszłość Polski i jej ludności tubylczej. Przekonają Was że tylko ONI są kompetentni , przygotowani i oddani oraz patriotyczni !
  I WYBIERZECIE TO TAŁATAJSTWO PO RAZ TRZECI !
 • @MrKuba65 14:58:57
  Dokładnie.
 • ciekawa informacja
  Wiceminister Piotr Stachańczyk po kilkunastu latach pracy odchodzi z resortu spraw wewnętrznych. Jak powiedział, są to jego ostatnie dni w MSW. W czerwcu sejmowa komisja spraw zagranicznych pozytywnie oceniła jego kandydaturę na ambasadora przy Biurze ONZ w Genewie.

  Stachańczyk sprawuje nadzór nad polityką migracyjną państwa oraz sprawami z zakresu obywatelstwa i repatriacji. Podlegają mu Urząd do Spraw Cudzoziemców i Straż Graniczna. Prowadzi sprawy związane z ochroną granicy państwowej i kontrolą ruchu granicznego.
 • @MrKuba65 14:58:57
  Kto wybierze to wybierze. Zastanawiam się czy już nie jest wybrane.
 • @ireneusz 20:07:25
  Jasne, jasne, żadna tragedia a ludzie szukają. Czymże jest Polska? Wkrótce coraz mniej miejsc będzie miejsc gdzie się coś znajdzie. Szczególnie dla przybłędów. Szukając ludzie gubią związki, tracą rodziny. Zaczynają się tragedie.
 • Czym Polska rózni się od Ukrainy?
  Polacy uciekają z kraju nawet bez wojny ktora jest na Ukrainie.I akurat nasz kraj szykuje się na wojnę.Ciekawe kto pozostanie?.Starcy,kalecy i więźniowie?.Zbrodnia na narodzie bez wojny
  http://litera.fr/category/news/
 • @Maciej Ł. 10:47:11
  Czyli (Niemcy) przenoszą się ze wschodu na zachód - na razie - ale nie opuszczają kraju. Ich problem to raczej muzułmanie. Jak było powiedziane w wykładach, które przytoczyłem wyżej Niemcy także są pod okupacją, ale stopniowo się z niej uwalniają.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej