Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
232 posty 1780 komentarzy

Blog rysunkowy oszołoma

koolart - Teksty i rysunki z przewagą rysunków z tekstem. Do wolnego propagowania w internecie.

W poszukiwaniu równowagi.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Kto by myślał, że Moskale przyjaciółmi są Lechitów"... "Bo gdy rusofobom powiesz, że w Rosji nie każdy ma rogi, to gotowi obrazić się śmiertelnie i wykluczyć Cię ze zgromadzenia patriotów przez aklamację."

 Powyższy cytat pochodzi z komentarza pod wpisem: "Czy tak naprawdę pragniemy wolności? " http://junta.pl/czy-tak-naprawde-pragniemy-wolnosci/

"Kiedy ujrzycie noc oświetloną przez nieznane światło, wiedzcie, że to jest wielki znak, który wam Bóg daje, że ukarze świat za jego zbrodnie przez wojnę, głód i prześladowania Kościoła i Ojca Świętego. Żeby temu zapobiec, przyjdę, by żądać poświęcenia Rosji memu Niepokalanemu Sercu i ofiarowania Komunii św. w pierwsze soboty na zadośćuczynienie. Jeżeli ludzie me życzenia spełnią, Rosja nawróci się i zapanuje pokój, jeżeli nie, Rosja rozszerzy swoje błędne nauki po świecie, wywołując wojny i prześladowania Kościoła. Dobrzy będą męczeni, Ojciec Święty będzie bardzo cierpieć, wiele narodów zostanie zniszczonych, na koniec zatriumfuje moje Niepokalane Serce. Ojciec Święty poświęci mi Rosję, która się nawróci, a dla świata nastanie okres pokoju." ( II tajemnica fatimska- za Wikipedią).

"25 marca 1984 r. Jan Paweł II, w kolegialnej łączności ze wszystkimi biskupami świata, poświęcił Rosję Niepokalanemu Sercu Maryi. Każdy biskup miał zjednoczyć się w tym akcie z Ojcem Świętym. Biskupowi Pawłowi Hnilicy udało się w tym dniu znaleźć w Moskwie i w sercu kraju połączyć się duchowo z Papieżem w akcie zawierzenia Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi." (...)  http://pustkow.freehost.pl/fatima/nd1303f.php

Myślę, że ten krótki zbiór cytatów jest dobrym wstępem do wysłuchania arcyciekawych wykładów pana  Lecha Jęczmyka:

"Kto by myślał, że Moskale przyjaciółmi są Lechitów?",

"USA dziś - Szeryf Świata czy Imperium Zła?"  i

"Trzecia fala globalizacji"

dostępnych na Youtube. Powinny dać szczególnie do myślenia tym, którzy całe zło świata widzą w Putinie i samej Rosji, a ratunek i zbawienie w USA, nie dostrzegając morderczej paskudy NWO za plecami jankesów. Tym, którzy większość życia spędzili w PRLu pod bacznym okiem znienawidzonego wówczas - i słusznie - Wielkiego Brata - ZSRR trudno zdobyć się i na nowo spojrzeć na Rosję współczesną. A świat się zmienia nieustannie. Warto zrestartować umysł, włączyć F5  ( odśwież) i przemyśleć jeszcze raz swoje sympatie i antypatie.

Serdecznie polecam wysłuchać z uwagą.

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej